מי אנחנו?

המשרד הינו משרד בוטיק מהמובילים בארץ בתחומיו. אנו מאמינים כי הפיתרון יגיע דרך עבודה קשה, ניסיון, חשיבה מקצועית ותקשורת רציפה בין הלקוח לעורכי הדין.

חגי שבתאי, שפירא עורכי דין

עו"ד חגי שבתאי, מציג את המשרד ואת תחומי הפעילות שלנו.

משרד עורכי הדין חגי שבתאי שפירא, נוסד בשנות ה- 70 וכבר אז התמקד במתן שירות חדשני לקיבוצים וחברי קיבוץ. על הלקוחות הראשונים של משרדנו נמנו קיבוצים, אגודות שיתופיות וגופים כלכליים אשר מקורם בהתיישבות, ובמהלך עשרות השנים שחלפו הפך המשרד למוביל בארץ בנושאי אגודות שיתופיות, מקרקעי ישראל (רמ"י, ממ"י), תכנון ובניה ועסקאות מקרקעין.
כיום נמנות על לקוחות המשרד כ- 190 אגודות שיתופיות, אשר רבות מהן מלוות על ידינו מזה שנים ארוכות ומקבלות מעטפת משפטית מלאה. כמו כן אנו מעניקים שירותים משפטיים לגופים ממשלתיים, ציבוריים ופרטיים מהמובילים במשק, אשר רבים מהם עובדים עימנו מזה עשרות שנים.
דגש מיוחד במשרד מושם על מתן שירות אישי על ידי צוות מנוסה וקבוע, בעל ניסיון רב של מעל ל-15 שנים, כאשר כל אחד מעורכי הדין מחזיק בבקיאות מעמיקה בתחומי עיסוקו. הניסיון העשיר והמומחיות בתחומי העיסוק שלנו מאפשרים מתן שירות מיטבי ומקיף בצורה מותאמת אישית לכל לקוח, בכל העסקאות ולפי לוחות הזמנים הנדרשים על ידיו.
ליווי רב שנים של אגודות שיתופיות וקיבוצים הביא להבנה מעמיקה של הלך הרוח, הדינאמיקה, המרקם האנושי וההתפתחות החוקתית של גופים, דבר המקנה ערך מוסף ויתרון יוצא דופן ללקוחות משרדנו. לצד הרמה המקצועית הגבוהה, אנו מונחים על ידי ערכים של יושרה ללא פשרות, הגינות, דיסקרטיות מלאה ושמירה על האינטרסים של לקוחותינו. 
השקפתנו היא כי תפקיד המשרד אינו מסתכם במתן זווית משפטית צרה, אלא לסייע ללקוח בראיה רחבה של הנושאים על מנת להגיע לפתרון הנכון ביותר לסוגיה של הפרק. גישתנו הינה מעשית ועניינית מתוך שאיפה להגיע לפתרון הפשוט, היעיל והמהיר ביותר. 
אנו מזמינים אתכם להצטרף אל מעגל לקוחותינו ולפנות אלינו לייעוץ בכל שאלה וסוגיה.
תוויות: תכנון ובניה, אגודות שיתופיות, רשות מקרקעי ישראל (רמ"י), מקרקעין, תכנון ובניה