עו"ד ומגשר אלון וילנר

אלון

עו"ד אלון וילנר העובד במשרד מאז שנת 2002, הינו בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל-אביב (LLB) מוסמך לעריכת דין בישראל משנת 1996. כמו כן בוגר קורסים שונים בחוג לחשבונאות בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל-אביב, ובוגר קורס לגישור.
בעל התמחויות ייחודיות בנושאים הבאים:
מקרקעין – אגודות שיתופיות וקיבוצים בתחומי המקרקעין, ונושאים שונים הקשורים במינהל מקרקעי ישראל ובמגזר החקלאי, ומיסוי מקרקעין.
קיבוצים – בשנים 2002 – 1996 שימש כעורך דין במחלקה המשפטית של התנועה הקיבוצית, בכל הנושאים הקשורים להתנהלות ופעילות הקיבוצים. עובד עם הקיבוצים ומלווה אותם בנושאים שונים ומגוונים: ליווי קיבוצים שיתופיים וקיבוצים מתחדשים, ייעוץ שוטף לבעלי תפקידים בקיבוץ, מתן חוות דעת לקיבוץ, ניסוח החלטות למוסדות הקיבוץ, ניסוח ושינוי תקנונים, עבודה מול משרד רשם האגודות השיתופיות, צמיחה דמוגרפית, פרויקטים של רישום בתים על שם חברי הקיבוץ, החלטות 751 ו- 979 על עדכוניה של מועצת מקרקעי ישראל), פרויקטים של שיוך נכסים יצרניים לחברי הקיבוץ, פרויקטים של הרחבות קהילתיות בקיבוצים (החלטות 737 ו- 959 של מועצת מקרקעי ישראל על עדכוניהן), פרויקטים של ביצוע שינויי יעוד למטרות "מפעל" ו- "תעסוקה" (החלטות 717 ו- 949 של מועצת מקרקעי ישראל, כיום החלטה 1560), פרויקטים של קליטת חברים בקיבוצים לרבות הסדרי קליטה מיוחדים, פרויקטים של שינוי מבנה וארגון מחדש של פעילות הקיבוץ ותאגידיו ("תאגוד"), בוררויות של הקיבוץ עם חברי הקיבוץ ועוזבי הקיבוץ, עריכת הסכמים שונים עבור הקיבוץ.

השכלה

  • תואר מוסמך לעריכת דין, אוניברסיטת תל אביב, 1996.
  • בוגר קורסים שונים לחשבונאות, אוניברסיטת תל אביב.
  • הסמכה בגישור.