עו"ד ומגשרת אסנת קולודני-חיים

אסנת קולודני-חיים

לעוה"ד קולודוני-חיים ניסיון רב בכל תחומי המשפט האזרחי- מסחרי:

  • דיני עבודה – ניסיון עשיר של כ- 20 שנים בדיני עבודה. עו"ד קולודני חיים מתמחה במשפט העבודה הפרטי והקיבוצי ויש לה ניסיון עשיר בייצוג של מעסיקים ועובדים בכל הערכאות המשפטיות וכן בייצוגם מול הרשויות השונות, כגון, משרד העבודה והרווחה, הממונה על חוק עבודת נשים וכו'.

במסגרת עבודתה מעניקה עו"ד קולודני חיים ייעוץ שוטף בכל האספקטים הנוגעים להעסקת עובדים וסיום העסקתם ובליווי של מעסיקים בכל התחומים, לרבות: מול ארגוני עובדים- משא ומתן קיבוצי, מיקור חוץ, העסקת עובדים באמצעות חברות כוח אדם ו/או חברות המספקות שירותים שונים, ניסוח הסכמי עבודה, הסכמי סיום, הסכמי פרישה, הסכמי סודיות ואי תחרות וכן בליווי של מעסיקים מול רשויות משפטיות ובהליכים משפטיים שונים.

עו"ד קולודני – חיים הינה בעלת ידע עשיר בכל הנוגע לצווי הרחבה החלים על קיבוצים ומושבים, הסדרים קיבוציים ספציפיים החלים על מושבים, העסקת עובדים זרים בענפים השונים, שינוי מעסיקים ושינוי מקומות עבודה במקרים של עסקאות מיזוג, רכישה או מכר של תאגיד או פעילות.

לעו"ד קולודני חיים התמחות ספציפית בנוגע להיבטים המיוחדים הקשורים בהחלת דיני העבודה על קיבוצים מתחדשים ובנוגע לאספקטים השונים הנובעים מההלכה החדשה בעניין תחולת דיני העבודה על יחסי חבר- קיבוץ, בקיבוצים מתחדשים .

עו"ד קולודני חיים אוסנת מעבירה הרצאות וימי עיון בדיני עבודה.

חברה בפורום דיני עבודה בלשכת עורכי הדין בישראל ובאגודה הישראלית למשפט העבודה ולביטחון סוציאלי.

  • דיני חוזים – ניסיון עשיר בניסוח חוזי שותפות, חוזים להקמת מיזמים שונים, חוזי שכירות, חוזים לשיתוף פעולה, חוזי הרשאה, חוזים לשיווק והפצה, חוזי קבלנות ועוד.
  • מקרקעין – בעלת ניסיון בדיני מקרקעין -עסקאות מכר, קבוצות רכישה, שיתוף במקרקעין.
  • חברות – הקמת חברות, הסכמי רכישה, הסכמים בין מייסדים וייעוץ שוטף.
  • ליטיגציה – ייצוג לקוחות בבתי משפט על כל ערכאותיהם בכל קשת גווניו של המשפט האזרחי מסחרי, בסוגיות רגילות ובסוגיות מורכבות .

השכלה

  • בעלת תואר מוסמך במשפטים בהצטיינות LLM מאוניברסיטת בר אילן משנת השס"ד.
    סיום מבחני לשכה בהצטיינות – שנת 2001.